Enkel og bærbar elektrisk håndwinch. Pulley-man winchen kan rotere 360 grader og wiren går tvers igjennom winchen, noe som gjør at man unngår å ha en belastende trommel og man kan i tillegg benytte så lang wire man ønsker. Med denne teknologien er det mulig å arbeide på lange avstander.
Red roosters TMH serie har den høyeste løftehastigheten med den laveste byggehøyden på markedet. Kommer med overlastsikring og ATEX sone godkjenning 2 som standard. Lastekrokene er utstyr med lager for svivelfunksjon slik at de kan rotere med last. Sikkerhetsfaktor 5:1 i henhold til NS-EN 14492-2. Temperaturområde: 10°C til +70°C
En svært robust og sikker snekkevinsj med mulighet for to hastigheter, produsert i henhold til DIN 15020 og VBG 8/2003. Lengden på sveiven kan justeres mellom 250 mm og 380 mm. Vinsjen lagerføres med enkel trommel og i silkegrå utførelse (RAL 7044), men kan på forespørsel leveres med galvanisert ramme, to tromler og med utsparring for wire i trommel. For montering, bruk fire stk 8.8 bolter i M20.
APT justerbar løpekatt har en stor sjakkel for enkel tilkobling av annet utstyr. Den har også spindelarm som gjør den justerbar. Tåler temperaturer fra -40°C til +80°C, og tilfredsstiller kravene i NS-EN 13157.
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.